Gry

Jutro zobaczymy gameplay z „LEGO Star Wars – Saga Skywalkerów”!

[AKTUALIZACJA] Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony LEGO, premiera LEGO Star Wars – Saga Skywalkerów zaplanowana jest dopiero na rok 2021, a nie październik 2020, jak zakładano wcześniej.


Jakiś czas temu informowaliśmy Was o wycieku ekranu tytułowego z nadchodzącej gry LEGO Star Wars – The Skywalker Saga. Już wówczas wyglądało na to, że od pokazu gry dzieli nas niewiele czasu, a teraz możemy to potwierdzić.

Pierwszy pokaz rozgrywki z najnowszej produkcji studia TT Games odbędzie się jutro, podczas otwarcia internetowych targów Gamescom. Show rozpoczyna się o 20:00 czasu polskiego i potrwa około 2 godziny. Kto wie, może poza gameplayem klockowej wersji Sagi Skywalkerów doczekamy się też nowego zwiastuna i oficjalnego potwierdzenia daty premiery, która według plotek przypada na październik tego roku.

Informację przekazał dziennikarz Geoff Keighley za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Lego Star Wars – The Skywalker Saga zadebiutuje na platformach Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.