Gry

Nowa zapowiedź wideo „Star Wars: Squadrons” zdradza szczegóły fabularne gry!

Na trwających właśnie internetowych targach Gamescom pojawiła się zapowiedź wideo, dzięki której poznajemy nowe szczegóły fabularne nadchodzącej gry Star Wars: Squadrons od studia EA Motive!

Wstęp do materiału wideo rozpoczyna się od przemówienia Lei Organy, zwracającej się do pilotów Nowej Republiki. W całym nagraniu pojawia się sporo nieukazywanych dotąd urywków z kampanii dla jednego gracza oraz gameplay, który przedstawia jedną z misji po stronie szczątków Imperium. Możemy zobaczyć i usłyszeć znanych bohaterów, takich jak Wedge Antilles czy Hera Syndulla.

Squadrons będzie mieć swoją premierę 2 października 2020. Produkcja udostępniona zostanie za pośrednictwem platform OriginSteam Epic Games Store, a także na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Warto przy tym zaznaczyć, że rozgrywki będą w pełni cross-platformowe, zatem gracze będą mogli rywalizować we wspólnych meczach, niezależnie od używanego sprzętu. Rozgrywka skupi się na potyczkach 5v5 i możliwa będzie modyfikacja swojego statku oraz pilota, a także wybór strony konfliktu, po której chcemy się opowiedzieć. Co więcej, użytkownicy PC PS4 dostaną możliwość grania w trybie VR.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.