Seriale

[Plotka] Znane postaci powrócą w serialu o Kenobim

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak będzie wyglądała fabuła w serialu poświęconym Obi-Wanowi Kenobiemu. W końcu główny bohater spędził na Tatooine najprawdopodobniej całe 19 lat między Zemstą Sithów a Nową Nadzieją, unikając przy tym czujnego oka Imperium. Nowe plotki sugerują jednak, że serial nie będzie skupiał się wyłącznie na tej kwestii.

Jak donosi w najnowszym materiale Kessel Run Transmissions, możemy spodziewać się występów trzech znanych już bohaterów. Pierwszym jest Anakin Skywalker – w tej roli przewijający się niejednokrotnie w plotkach Hayden Christensen – którego w licznych retrospekcjach z Wojen klonów wreszcie zobaczymy w słynnej zbroi. Poza wspomnieniami wielkiego konfliktu, fabuła rzekomo ma dotyczyć polowania Imperium na ocalałego z Rozkazu 66 Kenobiego, w które zaangażowany będzie Darth Vader. W nieznanej roli ma powrócić także Komandor Cody – być może jako dowódca szturmowców.

Oczywiście do powyższych informacji należy podchodzić z odpowiednim dystansem – to wciąż jedynie plotki, nawet biorąc pod uwagę, że pochodzą z zaufanego źródła i (przyznamy sami) brzmią całkiem sensowne.

Data premiery serialu o Obi-Wanie Kenobim nie jest jeszcze znana – prawdopodobnie doczekamy się go dopiero w 2022 roku, oczywiście na platformie Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.