Gry

Darth Vader w dwóch wariantach na okładce edycji deluxe „LEGO Star Wars”

Stopniowo dowiadujemy się coraz więcej na temat nadchodzącego LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – kolejnego już przełożenia cyklu Gwiezdnych wojen na język gier wideo w estetyce popularnych klocków. Tylko w tym tygodniu do sieci trafił zwiastun wykorzystujący gameplay do zaprezentowania tytułu oraz potwierdzenie przybliżonej daty premiery. Teraz na dokładkę otrzymaliśmy jeszcze możliwość przyjrzenia się edycji deluxe produktu.

Okładka specjalnego wydania przedstawiać będzie najbardziej ikoniczną postać sagi – Dartha Vadera. Co jednak ciekawe, hełm antagonisty będzie elementem dodatkowej nakładki, dzięki czemu uzyskać będzie można obraz Vadera w pełnej zbroi lub z odsłoniętą twarzą.

W skład takiego wydania wchodzić będzie też sześć dodatków z postaciami niezawartymi w podstawowej wersji gry, a ponadto w przypadku zakupu fizycznej kopii również figurka LEGO Luke’a Skywalkera z niebieskim mlekiem.

Nie wiemy na ten moment, jak wyglądać będzie rozbieżność cen edycji podstawowej i kolekcjonerskiej. Wiemy natomiast, iż obie trafią do sprzedaży wiosną przyszłego roku i dostępne będą na komputerach PC oraz Mac, jak również konsolach Xbox OneXbox Series XPlayStation 4PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Olać „Lego Skywalker Saga”. Grajcie w „LEGO Star Wars Batells” i obejrzyjcie najnowszy filmik na kanale youtubowym „REX”.

  2. Fajnie jest usuwać moje komentarze XD

    Dajcie Mi blokadę jeszcze za prawdę. Bo tak powinni się czuć prawdziwi fani „Star Wars”. Dziś polecam najnowszy upolad od DixonTerror na chomikuj na osłodę dzikiej redakcji co nie chce nawet pewnie podjąć dyskusji? Pozdrawiam raz jeszcze, prawdziwych fanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.