Książki i komiksy

Oficjalnie ujawniono wygląd Mistrza Yody z ery The High Republic!

Uniwersum Star Wars coraz śmielej zaczyna rozwijać się w najróżniejszych kierunkach. Na platformie Disney+ niebawem będą pojawiać się kolejne serie live action, zagłębiające się w wątki poboczne osadzone w okresie zbliżonym do sagi Skywalkerów, zaś na początku przyszłego roku w sferze książek i komiksów prym będzie wiodła zupełnie nowa era, którą znamy w tej chwili pod nazwą The High Republic. Strona StarWars.com potwierdziła dzisiaj coś, czego w zasadzie mogliśmy domyślać się od dawna – biorąc pod uwagę, że wydarzenia z THR rozgrywają się nieco ponad 200 lat przed Mrocznym Widmem – jednak nikt nie pomyślał o tak prędkim ujawnieniu tej informacji oficjalnymi kanałami.

W komiksach z nowej ery świata Gwiezdnych wojen pojawi się sam Mistrz Yoda! Jak możemy przeczytać, zielonoskóry Jedi zadebiutuje w ramach serii The High Republic Adventures od wydawnictwa IDW, za której scenariusz odpowiada Daniel José Older.

Ujawniono również grafiki koncepcyjne przedstawiające Yodę w czasach świetności Republiki:

Z krótkiego wywiadu z autorami serii dowiadujemy się, że nie będzie to dokładnie ten sam Yoda, jakiego pamiętamy z filmów, lecz jednocześnie będziemy zauważać u niego znajome cechy. Poznawanie przygód (już nie tak sędziwego) Jedi w zupełnie nowych okolicznościach z pewnością będzie interesującym doświadczeniem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.