Seriale

[Plotka] Ahsoka z niebieskim mieczem świetlnym w „The Mandalorian”

Jesienny debiut 2. sezonu pierwszego serialu aktorskiego w świecie Star Wars zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim również debiut Ahsoki Tano w formie live action. Bohaterkę w wykonaniu Rosario Dawson powinniśmy zobaczyć wkrótce w ramach oficjalnych materiałów promocyjnych, lecz w międzyczasie możemy dowiedzieć się, jak postać ma prezentować się w The Mandalorian.

Jakiś czas temu portal Star Wars News Net przekazywał doniesienia, które kilka dni temu potwierdzili też prowadzący Kessel Run Transmissions. Ahsokę Tano podobno zobaczymy w szarym płaszczu z kapturem przypominającym odzienie z finału ostatniego sezonu Wojen klonów. Nie zabraknie też miecza świetlnego (na razie mowa jest o jednym, ale można przypuszczać, iż bohaterka będzie w posiadaniu dwóch), który jednak nie będzie już biały – jak w Rebeliantach – a ponownie niebieski, co rzecz jasna wiązałoby się z kolejnym etapem rozwoju charakterologicznego postaci. Wydaje się oczywistym, iż Ahsoce posłuży on (lub „posłużą one”) do zmierzenia się z Moffem Gideonem, który, jak zdradził wcielający się w niego Giancarlo Esposito, w 2. sezonie The Mandalorian będzie używał Darksabera do walki. Jej rola w serialu ma rzekomo przypominać rolę Luke’a Skywalkera w Ostatnim Jedi i stanowić realny wkład w historię, a nie być zaledwie gościnnym występem, służącym połechtaniu fanów.

Emisja 2. sezonu The Mandalorian rozpocząć ma się bez opóźnień, czyli w październiku tego roku – oczywiście ekskluzywnie na Disney+. Wiemy też, że trwają już przygotowania do realizacji kolejnego rozdziału historii Dina Djarina, który być może zobaczymy pod koniec 2021 roku.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.