Seriale

Ujawniono logo i datę debiutu 2. sezonu „The Mandalorian”!

Po wielu dniach oczekiwania w końcu dostaliśmy oficjalny sygnał i wiemy już, kiedy pierwszy serial aktorski Star Wars powróci na ekrany telewizorów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Lucasfilm właśnie ogłosił datę udostępnienia pierwszego odcinka 2. sezonu The Mandalorian na Disney+, jednocześnie prezentując nowe logo produkcji.

Zgodnie z zapowiedziami, emisja rozpocznie się w październiku. Pierwszy epizod nadchodzącej serii dostępny będzie od 30 października – będzie to piątek, w związku z czym trzeba założyć, iż inaczej, niż miało to miejsce przy okazji debiutu serialu, kolejny odcinek zobaczymy dopiero po tygodniu. Sytuacja z zeszłego roku wynikała z dostosowania daty premiery pierwszego odcinka do momentu startu platformy streamingowej. Poniżej możecie zobaczyć grafikę przedstawiającą tytuł serialu w nowej kolorystyce, która zawiera nie tylko tytułowego bohatera, ale również jego małego, zielonego towarzysza.

Teraz do szczęścia brakuje nam jedynie zapowiedzi w formie wideo – powinna pojawić się w najbliższym czasie i prawdopodobnie zobaczymy w niej Ahsokę Tano odgrywaną przez Rosario Dawson.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.