Wydarzenia

Udostępniono słynny konkurs wiedzy z kanonu Star Wars

Jeżeli z zaciekawieniem śledzicie kanon Gwiezdnych wojen, to z pewnością nie raz zastanawiacie się, jak wiele rzeczy z uniwersum pamiętacie. W tym roku macie szansę się o tym przekonać – możecie sprawdzić się w konkursie przeznaczonym dla osób, które pozjadały najwięcej galaktycznych rozumów.

Corocznie na konwencie DragonCon odbywa się słynny już konkurs wiedzy na temat obecnego kanonu uniwersum Star Wars – to prawdopodobnie jedno z najcięższych tego typu wyzwań na międzynarodowych konwentach. Z uczestnictwa w owym konkursie znany jest chociażby Alex Damon – prowadzący popularny kanał Star Wars Explained (który przy okazji bardzo polecam). W tym roku wspomniany konkurs udostępniono online – możecie się w nim sprawdzić, klikając w link zamieszczony w poniższym tweecie.

Nam pozostaje tylko życzyć Wam powodzenia w jego rozwiązywaniu. W komentarzach możecie pochwalić się swoimi wynikami!

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.