Gry

Zobaczcie koncepty łowców nagród z gry „Tales from the Galaxy’s Edge”

Jedną z zapowiedzianych na ten rok produkcji ze świata Gwiezdnych wojen jest gra VR zatytułowana Tales from the Galaxy’s Edge od studia ILMxLAB, której wydarzenia mają rozgrywać się w okolicach posterunku Black Spire, stanowiącego główną atrakcję parków rozrywki Galaxy’s Edge. Pod koniec lipca twórcy zdradzili garść szczegółów na temat fabuły i bohaterów produkcji, mającej skupiać się na łowcach nagród operujących na planecie Batuu. Tym razem możemy za to przyjrzeć się grafikom koncepcyjnym, przedstawiającym postaci przewijające się w trakcie przygody.

Obrazy udostępnił w mediach społecznościowych Phil Szostak – dyrektor kreatywny w Lucasfilm. Ukazują one ludzkiego, dwóch trandoshańskich i dwóch rodiańskich łowców nagród.

Centralną postacią produkcji ma być azumelański barman Seezelslak, w którego wcieli się Bobby Moynihan (m.in. Saturday Night Live czy Orka w Star Wars: Resistance). Ma go cechować zamiłowanie do opowiadania historii, które otworzy przed nami bramy świata. Rolę antagonistki najpewniej zajmie Tara Rashin, quarreńska piratka z Guaviańskiego Gangu Śmierci, którą zagra Debra Wilson (MAD TV oraz Cere Junda w Jedi: Fallen Order). Piratka ma być bardzo zdeterminowana i poszukiwać na Batuu czegoś ważnego. W tym wszystkim ma się odnaleźć nasz protagonista, zajmujący się naprawą droidów, który rozbił się na Batuu w wyniku ataku piratów. Akcja gry umiejscowiona jest pomiędzy wydarzeniami z filmów Ostatni Jedi i Skywalker. Odrodzenie, kiedy to na Batuu ukrywała się główna komórka Ruchu Oporu, więc całkiem prawdopodobne jest pojawienie się kogoś znanego.

Tytuł produkowany jest z myślą o goglach VR Oculus Quest, zaś premiera zapowiedziana jest jeszcze na ten rok, lecz bez konkretnej daty.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.