Seriale

Twórcy „The Mandalorian” komentują informacje o występach znanych postaci

Od dłuższego czasu docierało do nas coraz więcej interesujących informacji na temat postaci, które rzekomo mają się pojawić w 2. sezonie pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Dotąd mowa była o występach między innymi Ahsoki Tano, Boby Fetta, Bo-Katan Kryze czy nawet Sabine Wren. Część doniesień pochodziła oczywiście ze źródeł, w których wiarygodność można powątpiewać, ale inne przekazywane były przez jedne z najrzetelniejszych branżowych portali i te traktuje się praktycznie jako pewne. Ciekawym jest więc fakt, iż w ramach rozkręcającej się właśnie kampanii promocyjnej kolejnych odcinków The Mandalorian jak na razie nie potwierdzono udziału żadnej z nich. Co nieco na ten temat zdradziły za to osoby zaangażowane w produkcję serialu.

Jon Favreau – showrunner i producent wykonawczy serialu oraz reżyser pierwszego odcinka nadchodzącego sezonu – wspomniał w wywiadzie udzielanym Entertainment Weekly o tym, jak nowi bohaterowie wpływają na jego opowieść.

„Wraz z wprowadzaniem innych postaci pojawiły się możliwości rozwijania historii w nowych kierunkach. Gra o tron zagarnęła uwagę świata, pokazując losy różnych bohaterów – mnie też się coś takiego podoba.”

Mógłby rzecz jasna mieć na myśli dowolne postaci – w tym zupełnie świeże nabytki dla świata Gwiezdnych wojen, jednak w obliczu wiarygodnych doniesień o występach postaci pokroju Ahsoki łatwo uznać tę opcję za zwyczajnie najbardziej prawdopodobną. Szczególnie, że Gina Carano – aktorka wcielająca się w serialu w Carę Dune – bardzo bezpośrednio odniosła się do kwestii omawianych informacji.

„Niektóre z nich są prawdziwe, niektóre nieprawdziwe.”

Wciąż nie jest to oczywiście potwierdzenie, jakiego moglibyśmy oczekiwać, ale możemy już mieć pewność, iż przynajmniej część doniesień stuprocentowo była prawdziwa. Więcej powinniśmy dowiedzieć się w ciągu najbliższych kilku tygodni, bo The Mandalorian powróci na Disney+ już w przyszłym miesiącu – pierwszy odcinek nowej serii zostanie udostępniony 30 października.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.