Seriale

Ujawniono zdjęcia z 2. sezonu „The Mandalorian”!

Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej debiutu 2. sezonu The Mandalorian. Kontynuacja przygód Dina Djarina i „Baby Yody” to chyba najbardziej wyczekiwana gwiezdnowojenna premiera tego roku i choć wciąż nie doczekaliśmy się żadnego trailera bądź chociaż teasera produkcji Jona Favreau, to na osłodę pojawiły się dziś pierwsze ujęcia z planu!

Magazyn Entertainment Weekly opublikował na swoich łamach serię fotografii przedstawiających bohaterów znanych z 1. sezonu serii – możemy zobaczyć Dina Djarina (Pedro Pascal), Dziecko, Greefa Kargę (Carl Weathers) i Carę Dune (Gina Carano). Mando pojawia się w pancerzu, który udało mu się skompletować w trakcie wydarzeń z poprzednich odcinków, zaś Cara i Greef wyglądają nieco inaczej, niż ich zapamiętaliśmy. Mały podopieczny naszej trójki nie zmienił się za to ani o jotę – wciąż jest najsłodszym stworzeniem w galaktyce.

Warto zwrócić uwagę, że na zdjęciach bohaterowie prezentowani są razem, co może sugerować, że przynajmniej część odcinków przedstawi nam ich wspólne przygody.

Ujawniono także okładki najnowszego numeru magazynu, na których znajdzie się Dziecko i Din Djarin.

Zajrzyjcie do artykułu na EW, gdzie znajdziecie ciekawy artykuł na temat produkcji serialu oraz wywiad z twórcami.

Pierwszy odcinek 2. sezonu The Mandalorian zadebiutuje na platformie Disney+ już 30 października tego roku, a kolejne będą ukazywały się co tydzień.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.