Seriale

[Plotka] Rex i Sabine Wren pojawią się w serialu aktorskim o Ahsoce Tano

W nadchodzącym 2. sezonie The Mandalorian niemal na pewno zobaczymy Ahsokę Tano. Będzie to pierwszy występ tej bohaterki w projekcie live action, a wcielić ma się w nią Rosario Dawson. Od jakiegoś czasu krążą plotki, jakoby miał być to zaledwie wstęp do czegoś większego – serialu aktorskiego poświęconego właśnie tej postaci. Jednocześnie napływają doniesienia o możliwych debiutach live action innych bohaterów, między innymi Sabine Wren czy kapitana Reksa. Teraz pogłoski te zaczynają niejako nakładać się na siebie.

Prowadzący Kessel Run Transmissions przekazują, iż rzekomo zarówno Reksa, jak i Sabine zobaczymy nie tylko w ramach najbliższej porcji odcinków The Mandalorian, ale też właśnie w planowanym serialu o Ahsoce. W klona miałby wcielić się Temuera Morrison, natomiast na temat potencjalnej odtwórczyni roli drugiej postaci nie ma informacji.

Warto zwrócić uwagę, iż Sabine oraz Rex mają wystarczająco dużo wspólnej historii z Ahsoką, by ich występy w ewentualnym serialu o bohaterce były sensownym rozwiązaniem. Jednocześnie należy oczywiście pamiętać, że na ten moment doniesienia tego typu trudno jakkolwiek zweryfikować – stąd zalecamy podchodzić do nich ze sporym dystansem. Szczególnie, że podobno w planach miał być też animowany sequel Rebeliantów, a wydaje się mało prawdopodobne, by równolegle rozwijane miały być dwa tak zbliżone tematycznie projekty.

Wiele z pewnością wyjaśni się w ciągu nadchodzących tygodni, wraz z nasileniem się kampanii promocyjnej drugiego sezonu The Mandalorian lub debiutem serialu, który zaplanowany jest na 30 października (kolejne odcinki udostępniane będą w tygodniowych odstępach).

Podobne posty

2 komentarzy

  1. Wydaje mi się że szybciej wyjdzie sequel rebeliantów niż live-action Ahsoki, jest dużo więcej plotek jak i faktów na temat Rebeliantów. Sequel Rebelsów podobno opierać się będzie głownie na poszukiwaniach Ezry przez Ahsoke i Sabine więc dziwne wydaje mi się aby pokazali tą samą historię w twóch wersjach serielu ale jaka narazie to tylko plotki więc czas pokaże jak to bedzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.