Seriale

Zobaczcie krótki film o tworzeniu efektów specjalnych do „The Mandalorian”

W prace nad serialowymi przygodami Mandalorianina zaangażowanych było wiele osób i firm, które doglądały, by produkcja wyglądała jak najlepiej i w kwestiach technicznych nie ustępowała kroku filmowym produkcjom. Jakiś czas temu pisaliśmy Wam o jednej z firm zajmujących się tworzeniem efektów specjalnych, a dziś prezentujemy prace innej.

Mowa o studiu Pixomondo, które zajmowało się przede wszystkim tworzeniem krajobrazów i usprawnianiem tych istniejących naprawdę, stworzeniem statku Dina Djarina oraz ożywieniem galaktycznych zwierząt, między innymi blurrgów, czy dewbacków. Na poniższym materiale wideo możecie zobaczyć, w jaki sposób powstawały niektóre z ujęć wykorzystujące obrazy generowane komputerowo.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o kulisach powstawania serialu, to powinniście zwrócić uwagę na 8-odcinkowy dokument Disney Gallery: The Mandalorian, który obszernie wyjaśnia różne tajniki związane z produkcją i postprodukcją. Przy okazji przypominamy, że 2. sezon The Mandalorian pojawi się na Disney+ 30 października.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.