Seriale

Ewan McGregor nie wyklucza większej liczby sezonów w roli Obi-Wana

Minął już ponad rok od oficjalnego ogłoszenia przez Lucasfilm planu wyprodukowania aktorskiego serialu o Obi-Wanie Kenobim z Ewanem McGregorem w roli głównej, dystrybuowanego za pośrednictwem platformy streamingowej Disney+. Od tamtej pory stopniowo do sieci przebijają się kolejne informacje na temat projektu, który na naszych oczach nabiera coraz wyraźniejszych kształtów.

Jakiś czas temu szefowa wytwórni odpowiedzialnej za rozwijanie świata Gwiezdnych wojenKathleen Kennedy – w udzielanym portalowi The Wrap wywiadzie nazwała serial „limitowanym”, czyli ograniczającym się do zaledwie jednego sezonu. W ostatniej rozmowie z dziennikarzami Entertainment Tonight aktor wcielający się w bohatera nadchodzącej produkcji potwierdził tę informację. Ewan McGregor jednak sam nie wydaje się tego całkowicie pewien i chyba nie zamyka się na ewentualny powrót do roli na potrzeby kolejnych serii.

„Nie było mowy o dwóch – o ile rozumiem, to pojedynczy sezon. Ale zobaczymy. Kto wie?”

Oprócz tego aktor podzielił się informacją o terminie rozpoczęcia prac oraz swoim nastawieniem do tytułu.

„Zaczynamy wiosną przyszłego roku. Jestem tym naprawdę podekscytowany. Myślę, że będzie świetny.”

Oczywiście należy zakładać, iż serial o Obi-Wanie rzeczywiście skończy się po pierwszym sezonie, jednak gdyby naprawdę był tak dobry, jak przewiduje McGregor i cieszyłby się popularnością wśród widzów, a entuzjazm aktora nie opadnie… Powtarzając słowa artysty: kto wie? Być może znalazłyby się pomysły na dalsze rozwijanie historii Mistrza Jedi.

Pierwszy – i zgodnie z obecnymi planami Lucasfilmu jedyny – sezon serii o Kenobim prawdopodobnie zadebiutuje w okolicach początku 2022 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.