Gry

„Star Wars: Squadrons” osiągnął złoty status – piloci, szykujcie się!

Star Wars: Squadrons to tytuł przyprawiający o wypieki wielu fanów marki, od lat z wytęsknieniem wypatrujących następcy legendarnych symulatorów pokroju X-Wing czy TIE Fighter. Nowa gra od studia EA Motive ma dostarczyć nam prawdziwie symulacyjną rozgrywkę w trybie online, jak i w pełni kanoniczną kampanię fabularną, przenoszącą nas w realia konfliktu pomiędzy raczkującą Nową Republiką oraz szczątkami Imperium, w trakcie której będziemy mogli zasiąść za sterami jednego z ośmiu myśliwców, by toczyć boje w przestrzeni sektora Bormea. Długie miesiące oczekiwania niemal dobiegają już końca – Squadrons zawita na rynku 2 października, zaś twórcy ujawnili właśnie, że ich produkcja osiągnęła złoty status.

O osiągnięciu przez grę złotego statusu poinformował na Twitterze dyrektor kreatywny projektu Ian S. Frazier.

„Z nieskrywaną radością mogę oznajmić, że po masie ciężkiej pracy, jaką wykonał zespół z Motive Montreal, Star Wars: Squadrons właśnie osiągnęło status aurodium!

Eee, to znaczy złoty!”

Jak wyjaśnił po chwili Ian, złoty status oznacza dla gry, że oficjalnie trafiła do tłoczni, drukowane są jej pudełka i dzieje się wszystko, co konieczne, by ostatecznie wysłać produkt do sklepów oraz udostępnić go drogą cyfrową. Teraz pozostaje już tylko wyczekiwać premiery, która odbędzie się już za równe 20 dni!

Squadrons udostępniony zostanie za pośrednictwem platform OriginSteam Epic Games Store, a także na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Warto przy tym zaznaczyć, że rozgrywki będą w pełni cross-platformowe, zatem gracze będą mogli rywalizować we wspólnych meczach, niezależnie od używanego sprzętu. Rozgrywka skupi się na potyczkach 5v5 i możliwa będzie modyfikacja swojego statku oraz pilota. Co więcej, użytkownicy PC PS4 dostaną możliwość grania w trybie VR.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.