Gry

Krótkometrażowy film kolejną zapowiedzią „Star Wars: Squadrons” – premiera już jutro!

Już za niecałe trzy tygodnie do sprzedaży trafi najnowszy gwiezdnowojenny tytuł EAStar Wars: Squadrons. Z okazji zbliżającej się premiery gry w nadchodzącym tygodniu czeka nas publikacja dodatkowego materiału promocyjnego – nie będzie to klasyczny trailer czy fragment gameplayu, ale, jak wynika z zapowiedzi wydawcy, krótkometrażowy film.

Będzie to komputerowa animacja powstała w wyniku współpracy Lucasfilmu, Inudstrial Light & Magic oraz odpowiedzialnego za grę Motive Studios, którą zobaczymy już jutro o godzinie 17:00. Film przedstawi jednego z pilotów, w których będzie można się wcielić w Star Wars: Squadrons. Sądząc po grafice zapowiadającej nowy materiał, będzie to osoba reprezentująca szeregi Imperium.

Star Wars: Squadrons trafi do sprzedaży już 2 października. Fabuła gry skupi się na wydarzeniach mających miejsce po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci. Oprócz trybu fabularnego przeznaczonego dla jednego gracza, dostępne będą również warianty rozgrywki w trybie multiplayer.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.