Gry

Mamy krótkometrażową animację promującą „Star Wars: Squadrons”!

Kampania marketingowa nadchodzącej gry ze świata Gwiezdnych wojen trwa w najlepsze. Tym razem twórcy z EA Motive postanowili wraz z ILM zareklamować swój produkt za pomocą krótkometrażowej animacji.

Film zatytułowany Hunted koncentruje się na postaci Varko Greya – dowódcy imperialnej Eskadry Titan, który będzie jednym z głównych bohaterów kampanii – i jego losach po bitwie o Endor, kiedy to wykonuje misję w układzie Var-Shaa.

Świetnie prezentujący się materiał wideo obejrzycie poniżej:

Premiera Star Wars: Squadrons zapowiedziana jest na 2 października tego roku. Tytuł ukaże się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Fabuła skoncentruje się na projekcie Starhawk – gracz będzie wcielał się w rolę pilotów Nowej Republiki i resztek Imperium, mając za zadanie odpowiednio zabezpieczyć lub zniszczyć projekt. Co więcej, do dyspozycji graczy zostanie oddany tryb multiplayer, w którym zasiądą za sterami klasycznych myśliwców i wezmą udział w krótkich potyczkach lub dużych bitwach kosmicznych.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.