Seriale

[Plotka] Mace Windu bohaterem jednego z kolejnych projektów Star Wars

Po występach w trylogii Prequeli za jakiś czas do roli Obi-Wana Kenobiego powróci Ewan McGregor, niedawno w ramach głównego cyklu filmów Star Wars znów usłyszeliśmy Franka Oza jako Yodę, a na ekrany powróciły też inne postaci, które widzieliśmy ostatnim razem na przestrzeni trzech filmów George’a Lucasa, takie jak Bail Organa czy Mon Mothma. Jeśli wierzyć doniesieniom, na tym czerpanie z Prequeli się nie skończy: już od jakiegoś czasu dochodzą nas plotki, według których w buty Anakina Skywalkera ponownie miałby wejść Hayden Christensen, a teraz mowa jest też o powrocie Mistrza Windu.

Jak przekazują portale Comic Book i The Direct, cieszący się raczej dobrą renomą Daniel Richtman poinformował, iż Lucasfilm rozważa wyprodukowanie tytułu poświęconego bohaterowi Samuela L. Jacksona. Aktor, który dotąd niejednokrotnie wyrażał chęć powrotu do świata Gwiezdnych wojen, miałby wystąpić w projekcie, ale ten skupiałby się jednak na młodszej wersji postaci, co wymagałoby oczywiście zaangażowania do roli drugiego aktora. Co ciekawe, nie ma informacji na temat tego, czy miałby to być pełnometrażowy film, czy też kierowany ekskluzywnie na Disney+ serial aktorski, a dodatkowo doniesienia zawierają swego rodzaju bezpiecznik – zapewnienia o tym, że to jedynie pomysł, któremu wytwórnia się przygląda, a nie plan.

W związku z tym ze szczególnym naciskiem zalecamy traktować tę informację ze sporym dystansem, jako plotkę, która z rzeczywistością może mieć niewiele wspólnego. Warto jednak zauważyć, iż pomysł sam w sobie – choć raczej niezbyt kreatywny – mógłby mieć spory potencjał i poświęcony Mace’owi Windu prequel (prequel Prequeli, dokładniej rzecz ujmując) mógłby być interesującą pozycją. O Mistrzu Jedi z charakterystycznym mieczem świetlnym o fioletowej klindze wiemy w końcu bardzo niewiele.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.