Seriale

Wyciekły zdjęcia z 2. sezonu „The Mandalorian”!

Nowy sezon serii opowiadającej o przygodach Mandalorianina i Dziecka jest już praktycznie za rogiem, nic więc dziwnego, że do premiery przygotowuje się platforma Disney+, na której nowe odcinki będą się pojawiać. Ostatnio do karty poświęconej The Mandalorian dodano ujęcia z 2. sezonu serialu – wydaje się jednak, że pojawiły się one tam zbyt szybko, ponieważ niedługo potem zniknęły. Na szczęście sprawdza się stare powiedzenie, że w Internecie nic nie ginie.

Jeden z użytkowników RedditaDarthDelRio – podzielił się uchwyconymi przez siebie zdjęciami z serwisem Star Wars News Net. Możecie je zobaczyć poniżej.

Choć zdjęcia z przecieku nie zdradzają zbyt wiele w kontekście fabuły 2. sezonu, to dają pewien ogląd na to, jak będzie on wyglądał. Według mnie najciekawsze są tutaj sceny z X-Wingami eskortującymi głównego bohatera. Kiedy po raz ostatni widzieliśmy te myśliwce w serialu, niszczyły one stację kosmiczną przestępców, z którymi współpracował Din Djarin. Wygląda jednak na to, że tym razem Nowa Republika będzie miała jakiś interes do naszego protagonisty…

Nowe odcinki The Mandalorian zadebiutują już 30 października na platformie Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.