Seriale

Znamy reżyserów odcinków 2. sezonu „The Mandalorian”

W gąszczu naprawdę wielu informacji o nadchodzących odcinkach The Mandalorian, które niedawno w końcu zaczęły do nas docierać, znalazło się potwierdzenie listy reżyserów, jacy uczestniczyli w produkcji 2. sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars.

Między innymi Variety w ostatnim artykule poświęconym zwiastunowi zbliżającej się serii informuje, iż za sterami odcinków stanęli:

  • Jon Favreau – dotąd showrunner i producent wykonawczy serialu, reżyser Iron Mana czy zeszłorocznego remake’u Króla Lwa;
  • Dave Filoni – producent wykonawczy serialu oraz reżyser pierwszego i piątego odcinka 1. sezonu The Mandalorian, twórca Wojen klonów i Rebeliantów;
  • Bryce Dallas Howard – reżyserka czwartego odcinka 1. sezonu The Mandalorian;
  • Rick Famuyiwa – reżyser drugiego oraz szóstego odcinka 1. sezonu The Mandalorian;
  • Carl Weathers – dotąd aktor wcielający się w postać Greefa Kargi;
  • Peyton Reed – reżyser Ant-Mana oraz Ant-Man and the Wasp;
  • Robert Rodriguez – reżyser Desperado, Od zmierzchu do świtu, a ostatnio choćby Alita: Battle Angel.

Informacje o udziale większości twórców docierały do nas już wcześniej, jednak nie zawsze z pewnych źródeł, a czasem nawet przemieszane z doniesieniami nieprawdziwymi (o angażu Bryce Dallas Howard na przykład mowa była wraz z rzekomym angażem Jamesa Mangolda, który bardzo szybko informacji zaprzeczył). Po raz pierwszy możemy zatem spojrzeć na pełny skład reżyserów zajmujących się 2. sezonem The Mandalorian – jak widać, mamy siedem nazwisk na osiem odcinków, tak że ktoś musiał wyreżyserować dwa epizody. Nie wiemy niestety w tej chwili, kto odpowiadał za które z nadchodzących rozdziałów historii tytułowego Mandalorianina. Pewne jest jedynie, że odcinek premierowy jest efektem pracy Jona Favreau.

Emisja 2. sezonu The Mandalorian rozpocznie się już 30 października. Odcinki będą udostępniane na Disney+ w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

2 komentarzy

  1. Zwiastun zawiał Mnie chłodnym nastawieniem. Po rozkminieniu treścii zajawki? Cóż… nadal z lekką dozą ostrożności patrzę na nadchodzący sezon.

    PS: Nadal uważam Gwiezdne Wojny za wymarłe. Żywię natomiast szacunek do Nich, ponieważ dzięki temu mam „Mass Effect”a. Ciekawe? Carl reżyseruje. No no.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.