Seriale

Być może niebawem poznamy datę startu Disney+ w Polsce

Aktualizacja (21/09): Z portalem The Direct, który pierwszy przekazał informację o zaplanowanym spotkaniu z inwestorami Disneya, skontaktował się przedstawiciel Livestorm – usługi, gdzie odbywała się poprzednia transmisja z konferencji i miała rzekomo odbyć się nowa. Poinformowano, że spotkanie nie zostało oficjalnie zapowiedziane i wedle wiedzy właścicieli serwisu, w najbliższych tygodniach takowe się nie odbędzie.


Na spotkaniach biznesowych Disneya, oczywiście poza standardową analizą kondycji firmy, często dochodzi do ważnych z perspektywy konsumentów ogłoszeń. Niejednokrotnie przy ich okazji doczekaliśmy się zapowiedzi oraz nowych szczegółów dotyczących nadchodzących projektów ze świata Gwiezdnych wojen, a także planów na rozwój usługi Disney+.

Kolejne takie spotkanie zaplanowane jest na 7 października (na godzinę 16:00 czasu polskiego). Przypuszczalnie możemy spodziewać się nowych materiałów z 2. sezonu The Mandalorian, a być może też z seriali o przygodach Obi-Wana Kenobiego i Cassiana Andora. Dla polskich fanów dużo bardziej interesujące mogą być wieści dotyczące samej usługi streamingowej Disneya – biorąc pod uwagę, że jest ona dostępna już na wielu czołowych europejskich rynkach, możemy przypuszczać, że zostanie uruchomiona w Polsce w pierwszych miesiącach 2021 roku, a powyższe spotkanie może być jedną z ostatnich okazji, aby ogłosić rychły start platformy.

Oczywiście o wszystkich ważnych zapowiedziach ze wspomnianego spotkania będziemy Was jak najszybciej informować.

Źródło: The Direct

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.