Seriale

„The Mandalorian” zachowa ciągłość numeracji odcinków między sezonami

Już niedługo na ekrany telewizorów powróci pierwszy serial aktorski osadzony w odległej galaktyce. Lucasfilm rozpoczął już kampanię promocyjną, w ramach której zobaczyliśmy dotąd przede wszystkim pełnoprawny zwiastun nadchodzącego sezonu The Mandalorian. Teraz docierają do nas nowe informacje na temat kolejnych odcinków.

Jak się okazuje, numeracja epizodów w 2. sezonie będzie zgodna z 1. sezonem. Oznacza to, że najbliższy odcinek, który zobaczymy, nazywać będzie się Chapter 9. Zabieg ten ma służyć za wyraźną sugestię, iż mimo podziału na sezony ze względów produkcyjnych, historia przedstawiona w The Mandalorian stanowić będzie spójną i ciągłą historię.

O swojej obserwacji napisał na Twitterze redaktor naczelny Cinelinx, Jordan Maison.

Spekuluje się, że może to być powód, dla którego The Mandalorian nie został wydany w fizycznej formie, co choćby dla fanów w Polsce, gdzie platforma Disney+ nie jest jeszcze dostępna, byłoby rozwiązaniem pozwalającym legalnie zapoznać się z serialem. W tym przypadku mogłoby to mieć miejsce dopiero po zakończeniu emisji całego serialu. Naszym zdaniem jednak nie warto robić sobie nadziei, gdyż najprawdopodobniej brak wydań na fizycznych nośnikach wiąże się z intencją utrzymania ekskluzywnych produkcji nowej platformy streamingowej jako… cóż, ekskluzywnych dla niej właśnie.

Pierwszy odcinek 2. sezonu The MandalorianRozdział 9 serialu – zadebiutuje na Disney+ 30 października. Kolejne będą trafiać na platformę w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.