Seriale

Udział Temuery Morrisona jako Boby Fetta w „The Mandalorian” potwierdzony!

Niecałe pół roku temu dotarły do nas informacje o zaangażowaniu do roli w 2. sezonie The Mandalorian Temuery Morrisona. Według ówczesnych doniesień aktor, który w Gwiezdnych wojnach wystąpił już jako Jango Fett w Ataku klonów, miał na potrzeby serialu wcielić się w Bobę Fetta. Wygląda na to, że teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie w tej kwestii.

Jak bowiem zauważył redaktor portalu Making Star Wars, agencja reprezentująca MorrisonaRobert Bruce Agency – zamieściła w spisie jego ról informację o tym, iż aktor rzeczywiście wystąpił w 2. sezonie The Mandalorian. Rola, która mu przypadała, również została w ten sposób potwierdzona.

Oczywiście wciąż nie możemy mieć pewności, jak duża będzie rola Temuery Morrisona w nadchodzącym sezonie. Na ten moment możemy zresztą jedynie spekulować, w jakim charakterze Boba Fett będzie częścią historii tytułowego bohatera i „Baby Yody” – przeciwnikiem, pomocnikiem…? Podobno postać będzie pozbawiona swojej mandaloriańskiej zbroi (przynajmniej przez jakiś czas), w posiadanie której wszedł bohater odgrywany przez Timothy’ego Olyphanta – Cobb Vanth.

Pierwszy odcinek 2. sezonu The Mandalorian trafi na Disney+ 30 października. Kolejne epizody, które prawdopodobnie z czasem będą odpowiadać na kłębiące się teraz w naszych głowach pytania, udostępniane będą w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.