Seriale

„The Mandalorian” – Giancarlo Esposito zapowiada powstanie 4. sezonu serii

Wielkimi krokami zbliżamy się do październikowej premiery 2. sezonu The Mandalorian i choć wciąż dzieli nas trochę czasu od poznania dalszych przygód Dina Djarina i „Baby Yody”, to już od kilku miesięcy wiemy, że w trakcie realizacji jest również 3. sezon aktorskiej serii. Na tym jednak nie koniec, bowiem okazuje się, że w planach twórców jest także 4. sezon.

Giancarlo Esposito, który wciela się w postać Moffa Gideona w ramach 1. i 2. sezonu Mandalorianina, zdradził w niedawnym wywiadzie dla magazynu People, że w przyszłości otrzymamy sporo odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące losu bohaterów. Mówiąc o tym, aktor wspomniał o 3. oraz 4. sezonie widowiska, co w zasadzie potwierdza, że plany Jona Favreau i Dave’a Filoniego na budowanie historii Dina są zaiste dalekosiężne.

„Żyjemy w ogromnym wszechświecie, gdzie jest tak wiele miejsc do eksplorowania. Myślę, że ten sezon położy podwaliny pod wszystko to, co przyjdzie wraz z sezonami 3. i 4., w których naprawdę zaczniecie dostawać odpowiedzi.”

Słowom Giancarla z pewnością można wierzyć – aktor wie całkiem sporo o planach twórców i był jak dotąd najaktywniejszym źródłem informacji w kwestii 2. sezonu The Mandalorian. Biorąc pod uwagę niedawną sugestię, że fabuła ukazana we wszystkich odcinkach serialu ma być traktowana jako spójna historia, można domniemywać, iż ogólny zarys wszystkich zaplanowanych sezonów został już dawno ustalony.

Pierwszy odcinek 2. sezonu gwiezdnowojennej serii live action zadebiutuje na Disney+ już 30 października.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.