Seriale

Zmiany na stanowisku reżysera serialu o Cassianie – Toby Haynes zastąpi Tony’ego Gilroya

Lucasfilm powoli przymierza się do rozpoczęcia prac na planie serialu o przygodach Cassiana Andora – rebelianckiego szpiega, którego poznaliśmy w kinowym spin-offie Łotr 1. Jak jednak przystało na gwiezdnowojenne produkcje, nie obyło się bez drobnych zawirowań kadrowych.

Jak donosi portal Deadline, pierwsze trzy odcinki serialu wyreżyseruje Toby Haynes (Sherlock, Czarne Lustro), a nie, jak poprzednio ogłoszono, scenarzysta całego projektu, Tony Gilroy, który odpowiadał za ostateczny kształt Łotra 1. Zmiana na stanowisku wynika ze spowodowanych pandemią ograniczeń podróży między USA i Wielką Brytanią, gdzie kręcone będzie widowisko. Gilroy uznał, że zostanie na miejscu, a obowiązki przekaże mieszkającemu na Wyspach Haynesowi, który i tak był w czołówce listy potencjalnych przyszłych reżyserów projektu. Powyższa zamiana nie oznacza także, że Gilroy w ogóle nie wyreżyseruje żadnego odcinka. Twórca zachowa również stanowisko scenarzysty i producenta wykonawczego.

Serial o Cassianie Andorze jeszcze nie ma oficjalnej daty premiery, ale najprawdopodobniej zadebiutuje na platformie Disney+ w 2021 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.