Gry

„Star Wars: Squadrons” – poznaliśmy system odblokowywania zawartości kosmetycznej

Do premiery Star Wars: Squadrons został już mniej niż tydzień, nic więc dziwnego, że poznajemy coraz więcej szczegółów dotyczących gry. Serwis PC Gamer dotarł do informacji o specjalnych Operacjach oraz odblokowywaniu zawartości kosmetycznej.

W grze uświadczymy dwa typy rotacyjnych wyzwań. Pierwsze to znane z Battlefronta II wyzwania dzienne, mające nagradzać graczy punktami, które można przeznaczyć na odblokowanie elementów kosmetycznych dla statków czy też pilotów. Drugie to wyzwania Operacji, które odblokują elementy związane z tematyką Operacji. Same Operacje mają być 8-tygodniowymi cyklami, w ramach których można przechodzić wspomniane wyzwania oraz zyskiwać kolejne rangi. Na zakończenie Operacji rangi będą resetowane, natomiast gracz otrzyma nagrodę w postaci punktów przeznaczonych do odblokowania zawartości kosmetycznej, a ich liczba będzie stosowna do najwyższej uzyskanej rangi. Poza zawartością kosmetyczną będziemy mieć także do czynienia z komponentami statków kosmicznych, które będziemy zdobywać po wydaniu punktów przyznawanych wraz z klasycznymi punktami doświadczenia.

Jak widać, twórcom udało się zbudować rozgrywkę z zupełnym pominięciem mikrotransakcji – wszystko będzie można zdobyć na własną rękę. Pozostaje czekać i niebawem przekonać się, jak ten system sprawdzi się w praktyce.

Symulator od studia EA Motive zadebiutuje 2 października na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Produkcja wspiera międzyplatformowy multiplayer oraz obsługę systemu HOTAS. Fabuła koncentruje się na losach projektu Starhawk, który obserwujemy z perspektywy pilotów Nowej Republiki i resztek Imperium.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.