Wydarzenia

Chłopiec podarował strażakom maskotkę Baby Yody – od tamtej pory Moc jest z nimi

W sierpniu na terenie zachodnich Stanów Zjednoczonych wybuchły ogromne pożary. Walka z żywiołem jest potrzebna, ale też bardzo niebezpieczna i wyczerpująca. Na szczęście strażakom zostało zapewnione odpowiednie wsparcie i ogień mogli zwalczać z pełną Mocą.

We wrześniu strażacy z Oregonu w podziękowaniu za swoją służbę otrzymali maskotkę „Baby Yody”. Jego nadawcą był pięcioletni chłopiec o imieniu Carver, a do prezentu dołączona została krótka wiadomość:

„Dziękuję wam, strażacy. Oto przyjaciel dla was na wypadek, gdybyście czuli się samotni.”

Wzorem opiekuna małego bohatera z The Mandalorian, strażacy od tamtego czasu zabawkę zabierali ze sobą wszędzie, a cała strażacka kariera „Baby Yody” została dokładnie udokumentowana – losy maskotki można śledzić za pośrednictwem fanpage’a Baby Yoda Fights Fires. Obecnie podróżuje, zmieniając regularnie drużyny, by każdej zapewnić wsparcie.

Tymczasem już za miesiąc „Baby Yoda” powróci na ekrany telewizorów – 30 października na Disney+ rozpocznie się emisja 2. sezonu The Mandalorian.

Podobne posty

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.