Wydarzenia

Chłopiec podarował strażakom maskotkę Baby Yody – od tamtej pory Moc jest z nimi

W sierpniu na terenie zachodnich Stanów Zjednoczonych wybuchły ogromne pożary. Walka z żywiołem jest potrzebna, ale też bardzo niebezpieczna i wyczerpująca. Na szczęście strażakom zostało zapewnione odpowiednie wsparcie i ogień mogli zwalczać z pełną Mocą.

We wrześniu strażacy z Oregonu w podziękowaniu za swoją służbę otrzymali maskotkę „Baby Yody”. Jego nadawcą był pięcioletni chłopiec o imieniu Carver, a do prezentu dołączona została krótka wiadomość:

„Dziękuję wam, strażacy. Oto przyjaciel dla was na wypadek, gdybyście czuli się samotni.”

Wzorem opiekuna małego bohatera z The Mandalorian, strażacy od tamtego czasu zabawkę zabierali ze sobą wszędzie, a cała strażacka kariera „Baby Yody” została dokładnie udokumentowana – losy maskotki można śledzić za pośrednictwem fanpage’a Baby Yoda Fights Fires. Obecnie podróżuje, zmieniając regularnie drużyny, by każdej zapewnić wsparcie.

Tymczasem już za miesiąc „Baby Yoda” powróci na ekrany telewizorów – 30 października na Disney+ rozpocznie się emisja 2. sezonu The Mandalorian.

2 komentarze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.