Wydarzenia

D23 dopiero w 2022 roku – do tego czasu bez większych zapowiedzi ze świata Star Wars?

Rok 2020 i obecna sytuacja na świecie mocno pokrzyżowały szyki wytwórniom filmowym, które znacząco musiały zweryfikować swoje plany nie tylko na najbliższe miesiące, ale w perspektywie długoterminowej. Taki los spotkał m.in. premiery kolejnych produkcji spod szyldu Gwiezdnych wojen, które opóźniono o rok, a także branżowe imprezy.

Najpierw usłyszeliśmy o Star Wars Celebration, które przesunięto dopiero na 2022 rok. To samo spotkało teraz D23 Expo – wydarzenie, na którym prezentowane oraz omawiane są nadchodzące produkcje Disneya. Podobnie jak Celebration, najbliższe D23 odbędzie się dopiero za 2 lata, w dniach 9-11 września.

Biorąc pod uwagę, że najbliższa premiera filmowa sygnowana logiem Star Wars planowana jest na 2023 rok, możemy przyjąć, że do czasu sierpniowego Celebration oraz odbywającego się 3 tygodnie później D23 nie doczekamy się żadnych dużych zapowiedzi. Dopiero na obu wydarzeniach poznamy szczegóły filmów pojawiających się w latach 2023, 2025 i 2027, aczkolwiek ponad rok do pierwszej z premier sugeruje, że nie doczekamy się żadnego zwiastuna. W 2022 roku będziemy też po premierze serialu o Kenobim, co najmniej jednym sezonie serialu o Cassianie oraz czterech sezonach The Mandalorian, więc będzie to bardzo dobra okazja do ogłoszenia kolejnych projektów.

1 komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.