Seriale

Zobaczcie nowy plakat 2. sezonu „The Mandalorian”!

Nadszedł październik, co oznacza, że pierwszy odcinek 2. sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars dostępny będzie już w tym miesiącu. Kampania promocyjna tytułu rozkręca się dość ślamazarnie, ale wygląda na to, że trafiła już na właściwy tor i od tej pory stopniowo będziemy dostawać coraz więcej materiałów reklamujących nadchodzące odcinki. Dziś ujawniono nowy plakat The Mandalorian.

Możemy na nim zobaczyć dwójkę głównych bohaterów pędzących po pustynnym terenie – być może jest to doskonale znana fanom piaszczysta planeta Tatooine. Trudno nie zwrócić uwagi, iż jest to już trzecia grafika promująca nowy sezon utrzymana w niebieskiej kolorystyce. Widocznie (przynajmniej od strony marketingowej) nowe odcinki obierają nową estetykę.

https://www.instagram.com/p/CFzoy-sFjFm/

Pierwszy odcinek 2. sezonu The Mandalorian zadebiutuje na Disney+ już 30 października. Kolejne epizody będą trafiać na platformę streamingową w tygodniowych odstępach.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.