Gry

[Plotka] „Jedi: Fallen Order” dostanie nową zawartość

Wygląda na to, że miłośników gwiezdnowojennych gier wideo czekają bardzo ciekawe miesiące. Ledwie doczekaliśmy się premiery nowej gry ze świata Gwiezdnych wojenStar Wars: Squadrons – a już pojawiają się przecieki o nadchodzącej zawartości do tytułu wydanego w ubiegłym roku.

Jak donosi Shinobi602, który niejednokrotnie dysponował sprawdzonymi informacjami zza kulis powstawania produkcji osadzonych w odległej galaktyce, twórcy Jedi: Fallen Order nie porzucili jeszcze swojego projektu. Okazuje się, że trwają prace nad nową zawartością dla gry, natomiast nie ujawniono, czy chodzi o płatne DLC, czy też darmową aktualizację. Informator nie zdradził również, kiedy studio Respawn miałoby ogłosić lub udostępnić dodatkową treść. Tweet Shinobiego dość szybko zniknął z mediów społecznościowych, co może sugerować, że autor wpisu faktycznie wiedział coś, czym wydawca nie chciał się jeszcze dzielić.

Przypomnijmy, że w maju tego roku dość niespodziewanie pojawiła się spora aktualizacja, która dodała do Upadłego zakonu specjalne wyzwania bojowe na arenach oraz garść elementów kosmetycznych dla Cala Kestisa i BD-1.

Od pewnego czasu spekuluje się również, iż w produkcji jest druga odsłona przygód młodego Jedi, na której stworzenie zdecydowano się pod wpływem sprzedażowego sukcesu Fallen Order oraz jego bardzo pozytywnego odbioru przez fanów i media.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić produkcji od Respawn Entertainment, tutaj możecie przeczytać naszą recenzję.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.