Książki i komiksy

Nowy komiks Star Wars ujawnia pierwszy statek z ery High Republic

Od dłuższego czasu obserwujemy, jak komiksowa część Gwiezdnych wojen stara się rozwijać i wprowadzać nas w od dawna oczekiwaną erę High Republic. W najnowszym, czwartym zeszycie nowej serii o Doctor Aphrze poznaliśmy pierwszy statek pochodzący z tego okresu.

Statek zdobyty przez Aphrę możecie zobaczyć w całej okazałości na poniższym kadrze:

To jednocześnie pierwszy pokaz jakiejkolwiek technologii z tej ery – do tej pory mogliśmy podziwiać przede wszystkim budowle, zwłaszcza te należące do Zakonu Jedi, oraz stroje i miecze świetlne członków Zakonu. Sam statek niestety nie mówi nam zbyt wiele – żadna epoka Gwiezdnych wojen nie charakteryzowała się określonym trendem, który zdominował wygląd wszystkich pojazdów, jakie się wówczas pojawiały. Trudno też ocenić, czy poniższy statek był przeznaczony do służby wojskowej czy może była to prywatna jednostka. Z pewnością będziemy wypatrywać tego modelu w nadchodzących na początku przyszłego roku komiksach z ery High Republic.

A jeśli interesuje Was, jak poza kolejnym nawiązaniem do nowej ery świata Star Wars wypada najnowszy zeszyt Aphry, to zaczekajcie na wrześniowe podsumowanie komiksów, które na naszej stronie zadebiutuje w przeciągu najbliższych dni.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.