Książki i komiksySeriale

Jak mógł wyglądać główny bohater „The Mandalorian” i kolebka Baby Yody? Zobaczcie grafiki koncepcyjne

Już pod koniec tego miesiąca rozpocząć ma się emisja 2. sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Udostępnienie wszystkich odcinków na Disney+ zajmie dobrych kilka tygodni i do czasu ukazania się ostatniego z nich swojego debiutu doczeka się tytuł bezpośrednio powiązany z hitową produkcją Lucasfilmu – książka The Art of The Mandalorian, przedstawiająca przygotowane na potrzeby realizacji serialu grafiki licznych artystów.

Album ma trafić do sprzedaży na samym początku grudnia. Z okazji zbliżającej się premiery ujawniono kilka elementów składających się na jego zawartość. Obrazy udostępnił na swoim Twitterze autor książki, bardzo dobrze znany fanom Gwiezdnych wojen Phil Szostak – znajdziemy wśród nich grafiki autorstwa Dave’a Filoniego, Briana Matyasa i Christiana Alzmanna. Są to wstępne projekty postaci, wczesne wyobrażenia tego, jak w serialu miałby prezentować się jego tytułowy bohater, czyli odgrywany przez Pedro Pascala Din Djarin, kolebka Baby Yody czy nawet niektóre sceny znane nam już z 1. sezonu The Mandalorian. Obejrzeć możecie je poniżej:

The Art of The Mandalorian trafi do sprzedaży 1 grudnia. Natomiast pierwszy odcinek 2. sezonu serialu zostanie udostępniony na Disney+ już 30 października. Kolejne będą pojawiać się na platformie w tygodniowych odstępach.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.