Fanmade

Fanowska animacja pokazuje, jak mógłby wyglądać serial Star Wars w realiach Starej Republiki

Nie od dziś wiadomo, że fani Gwiezdnych wojen potrafią tworzyć dzieła, które mogłyby zawstydzić niejednego profesjonalnego twórcę filmowego. Przykładem takiej „fanowskiej wytwórni” jest youtube’owy kanał Loacher Films, mający na swoim koncie całkiem sporo ciekawych projektów związanych z uniwersum odległej galaktyki. Parę miesięcy temu spod ręki domorosłego twórcy wyszła animacja BETRAYAL, przedstawiająca wydarzenia związane z Rozkazem 66. Jednak tym razem doczekaliśmy się czegoś znacznie ciekawszego, ponieważ jego najnowsze dzieło osadzone zostało w czasach Starej Republiki.

Obserwujemy tu oddział żołnierzy Republiki, patrolujących teren na powierzchni nieznanej planety. W pewnym momencie zostają oni wciągnięci w imperialną zasadzkę. Fabuła nie należy może do tych z najwyższych lotów, ale na wielkie uznanie zasługują świetne animacje, modele i praca kamery.

Materiał zrealizowany został na silniku Unreal Engine 4, na którym powstaje dziś wiele gier wideo. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nim poniżej.

Osobiście muszę przyznać, że obejrzenie animacji wzbudziło we mnie przemożną chęć ponownego zatopienia się w czasach Starej Republiki, a najlepszym na to sposobem byłoby prawdopodobnie odkurzenie konta w grze Star Wars: The Old Republic – świetnie ocenianym MMORPG-u, który do dziś cieszy się aktywną społecznością i regularnymi update’ami. Od niedawna tytuł dostępny jest do pobrania zupełnie za darmo na platformie Steam.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.