Seriale

„The Mandalorian” – poznaliśmy nowy typ szturmowca z 2. sezonu

Ciężko w to uwierzyć, ale już w tym miesiącu obejrzymy pierwszy odcinek 2. sezonu The Mandalorian. Premiera wyczekiwanej kontynuacji przygód Dina Djarina i „Baby Yody” zbliża się wielkimi krokami, a w międzyczasie do sieci trafiają kolejne detale związane z serialem. Tym razem są to grafiki przedstawiające postaci, jakie przewiną się na ekranie, w tym zupełnie nowy typ imperialnego szturmowca.

Wspomniane ilustracje zostały odkryte przez redaktorów serwisu Yakface.com i pochodzą z oferty sklepu Advanced Graphics, sprzedającego kartonowe standy postaci z różnych dzieł filmowych i serialowych.

Możemy dzięki nim przyjrzeć się towarzyszom protagonisty – Greefowi Kardze i Carze Dune – obcemu z rasy Mythrol oraz wspomnianemu wcześniej nowemu typowi szturmowca o nazwie Mortar Trooper (w dosłownym tłumaczeniu na język polski nazwalibyśmy go szturmowcem moździerzowym, zatem może to być wskazówka, że jest to członek jednostki obsługującej jakąś ciężką broń).

Wszystkie grafiki zobaczycie poniżej:

Premiera 2. sezonu Mandalorianina zaplanowana jest na 30 października. Odcinki będą pojawiać się w tygodniowych odstępach na platformie streamingowej Disney+.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Niezależnie od tłumaczenia sądzę, że ów mortar stormtrooper będzie rzucał po prostu bombami. Warto zwrócić uwagę na cylindry w plecaku, które przypominają jakiś typ granatów. A nowa nazwa jest tylko po to, żeby zrobić szum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.