Saga Star Wars

Kylo Ren ogląda laboratorium Palpatine’a na nowej grafice koncepcyjnej z „The Rise of Skywalker”

Jedną z największych rewelacji zawartych w Epizodzie IX była obecność Imperatora Palpatine’a w filmie – choć o powrocie antagonisty wiedzieliśmy na długo przed premierą The Rise of Skywalker, mogliśmy jedynie zgadywać, jakim sposobem wciąż zagraża galaktyce. Jak się okazało, do gry powróciła technologia klonowania, choć sam film niestety nie spędził szczególnie dużo czasu na wyjaśnieniach.

Dlatego też kusząca może wydawać się wizja jednego z artystów pracujących nad grafikami koncepcyjnymi do Epizodu IX. Adam Brockbank, który już ostatnio zaprezentował wstępny pomysł na wygląd sceny konfrontacji Rey z oddziałem szturmowców, udostępnił na swoim Instagramie obraz przedstawiający perspektywę przynajmniej odrobinę rozszerzonej wersji jednej z początkowych scen The Rise of Skywalker, w której Kylo Ren odnajduje kryjówkę Palptine’a na Exegolu. Według wizji Brockbanka mielibyśmy szansę zobaczyć więcej szczegółów laboratorium produkującego klony, gdyż sam Kylo uważnie by je zbadał. Grafikę zobaczyć możecie poniżej.

https://www.instagram.com/p/CF1WwvtgFOH/

Film Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie dostępny jest w sprzedaży w wydaniach na Blu-ray oraz DVD, a ponadto obejrzeć go można na HBO GO i (w krajach, w których usługa jest dostępna) Disney+.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.