Saga Star Wars

Kelly Marie Tran otwarta na powrót do roli Rose Tico w przyszłych projektach

Kelly Marie Tran dołączyła do świata Gwiezdnych wojen trzy lata temu, kiedy w Epizodzie VIII wcieliła się w postać Rose Tico. Bohaterka nie została szczególnie ciepło przyjęta przez fanów, z których toksyczna część wszczęła nawet niezwykle prymitywną kampanię przeciw aktorce wcielającej się w nią. Co ciekawe, reakcyjne działania Lucasfilmu opierały się nie na wsparciu artystki, a znaczącym pomniejszeniu jej roli w kolejnym filmie Sagi. Być może jednak losy postaci w ostatecznym rozrachunku mogą zakończyć się trochę bardziej pozytywną nutą.

Do sieci regularnie trafiają mniej lub bardziej wiarygodne plotki dotyczące seriali, które Lucasfilm rzekomo planuje wyprodukować i dystrybuować za pośrednictwem platformy streamingowej Disney+. Swego czasu mowa była o tytule poświęconym właśnie Rose Tico. Jakiś czas później reżyser Jon M. Chu (Now You See Me 2, Crazy Rich Asians, In the Heights) stwierdził, że bohaterka zasługuje na własną produkcję i zaproponował nawet siebie na stanowisko twórcy.

Teraz natomiast sama odtwórczyni roli Rose przyznała, że byłaby gotowa po raz kolejny wcielić się w bohaterkę w ewentualnym kolejnym projekcie. W ostatnim wywiadzie udzielanym redaktorce portalu Collider, związanym z niedawną premierą serialu Monsterland, w którym Kelly Marie Tran występuje, poruszona została kwestia wypowiedzi Jona M. Chu i powrotu aktorki do uniwersum Star Wars w ramach serialu. Odpowiedź nie jest jednoznaczna, jednak artystka na pewno nie zamyka się na możliwości.

„Szczerze mówiąc, nie wiem. To takie dziwne. Dobrze się bawiłam będąc częścią tego świata, ale wydaje mi się, że wszystko musiałoby się perfekcyjnie ułożyć i musiałabym czuć, że to odpowiedni czas, odpowiedni moment i odpowiednia historia, jak z każdym innym projektem.”

Oczywiście wszystko to w żadnym wypadku nie składa się na rzeczywisty obraz powstającego serialu – mamy jedynie pojedyncze plotki, osobistą propozycję reżysera i otwartą na powrót aktorkę. Warto jednak przypomnieć przypadek Ewana McGregora i projektu o Obi-Wanie Kenobim, który z czasem okazał się być prawdziwym. Kto wie, czy i w kwestii rozwijania historii Rose Tico Lucasfilm nie zaskoczy nas kiedyś wieścią o serialu.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.