Seriale

„The Mandalorian” – znamy rodzinną planetę Dina Djarina!

Jedną z tajemnic 1. sezonu The Mandalorian była tożsamość oraz pochodzenie głównego bohatera serialu. Jak się okazało, nie było w nich nic wyjątkowego i Din Djarin okazał się znajdą uratowaną podczas Wojen klonów przez Watahę Śmierci. Wciąż nie było jednak wiadomo, skąd właściwie pochodził chłopiec, którego Mandalorianie ocalili przed droidami Separatystów.

Kolejna tajemnica protagonisty została wyjaśniona w ostatnich dniach – najnowsza figurka wyprodukowana przez Hot Toys, przedstawiająca Mandalorianina z Watahy, którego mogliśmy zobaczyć na ekranie, zdradziła, jak nazywa się rodzinna planeta Dina. Nie jest to charakteryzujące się podobną architekturą Naboo, jak przewidywała część fanów. Świat nosi nazwę Aq Vetina i nie pojawił się wcześniej w Gwiezdnych wojnach.

Być może planeta odegra jeszcze jakaś rolę, na przykład w 2. sezonie produkcji, którego pierwszy odcinek zawita na platformę Disney+ 30 października, a więc już za 3 tygodnie.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Jaram się! Takie informacje to klasa.

    Chociaż liczyłem na bardziej znaną planetę i powiązania, które mogły, by się uzupełniać ze sobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.