Wydarzenia

Figurki Star Wars od przyszłego tygodnia w ofercie sklepów Biedronka

Nie da się ukryć, że życie polskiego kolekcjonera figurek ze świata Gwiezdnych wojen nie jest najłatwiejsze. Zazwyczaj w grę wchodzi kupowanie ich drogą internetową, choć akurat w tym nie ma nic złego, wszakże sporą część zakupów (nie licząc spożywczych) robimy dziś właśnie w ten sposób. Natomiast głównym problemem jest fakt, że dostępność wielu najciekawszych produktów w rodzimych sklepach internetowych jest albo mocno ograniczona, albo w zasadzie nie istnieje. Jesteśmy zatem zmuszeni tygodniami, a nawet miesiącami polować na okazje w różnych sklepach z figurkami bądź na portalach aukcyjnych, jednak ostatecznie wielu miłośników kolekcjonowania decyduje się na zakup zza granicy, który nie dość, że wiąże się z wysokimi kosztami, to niejednokrotnie również z długim oczekiwaniem na paczkę.

Okazuje się, że niebawem w cierpieniach odrobinę ulży nam sieć sklepów Biedronka, w których pojawi się kilka modeli figurek Star Wars od Hasbro.

Fani serialu The Mandalorian powinni się ucieszyć, bo w asortymencie znajdzie się chociażby „Baby Yoda” z Black Series. To jednak nie wszystko, ponieważ będzie można również zdobyć Leię Organę w stroju z Hoth (Vintage Collection), a także serię figurek nawiązujących do animowanej serii Galaxy of Adventures (m.in. Dartha Vadera czy Kylo Rena). Każdy model dostępny będzie w cenie 59,90 zł już od 15 października w wybranych sklepach (szczegóły znajdziecie na stronie sieci dyskontów).

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.