Gry

Pojawiło się opowiadanie nawiązujące do „Star Wars: Squadrons”

Star Wars: Squadrons wyróżnia się na rynku gwiezdnowojennych tytułów dość specyficznymi tie-inami, zarówno pod kątem rozmiaru, jak i formy. Zamiast typowych książek czy komiksów nawiązujących do gry, najpierw dostaliśmy film krótkometrażowy, a wczoraj opublikowane zostało darmowe opowiadanie.

Autorką krótkiej opowieści zatytułowanej The Light You Bring jest Joanna Berry, dla której to nie pierwszy kontakt z marką Star Wars – wcześniej pracowała nad fabularną stroną gry The Old Republic. Fabuła skupia się na losach dwójki pilotów Eskadry Szpica, Keo Venzee oraz Friska, którzy zostają wysłani na stację kosmiczną celem zbadania imperialnej obecności – jak można się spodziewać, nie wszystko idzie po ich myśli. Poza szerszym poznaniem przeszłości rebelianckich pilotów, jesteśmy świadkami pościgów, strzelanin i kosmicznych wyścigów. Opowiadanie w języku angielskim możecie przeczytać tutaj.

Przypomnijmy, że Star Wars: Squadrons jest już dostępne w sprzedaży na komputerach PC, w tym w abonamencie EA Play Pro, oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra wspiera obsługę HOTAS i gogli VR oraz multiplatformowy tryb wieloosobowy, na który kładzie nacisk. Dostępna jest także kampania fabularna, którą już dla Was zrecenzowaliśmy. A tutaj przeczytacie recenzję trybu multi i rozgrywki.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.