Fanmade

Możecie pobrać fanowskie demo na Unreal Engine 4 i zwiedzić statek Federacji Handlowej z „Mrocznego widma”

Pewien zdolny fan stworzył interesujące demo technologiczne, dzięki któremu będziecie mogli samodzielnie zwiedzić cały statek kontrolny Federacji Handlowej, pojawiający się na samym początku Gwiezdnych wojen: Mrocznego widma.

Demo stworzone zostało na silniku Unreal Engine 4 i umożliwia swobodną eksplorację dokładnie odwzorowanego wnętrza statku, na który Obi-Wan Kenobi i Qui-Gon Jinn przylecieli na początku Epizodu I, by negocjować zdjęcie blokady z planety Naboo. Dbałość o detale robi wrażenie. Twórca, Jorge Barros, udostępnił link do darmowego pobrania programu, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyście wypróbowali go samodzielnie. Co prawda nie postrzelacie tu do Jedi ani nie posiekacie droidów mieczami świetlnymi, ale wciąż jest to praca warta docenienia.

Poniżej obejrzycie teaser odsyłający do linku z zawartością do pobrania, a pod nim krótki zwiastun stworzony w demie, który bazuje na fragmencie sceny z filmowego pierwowzoru.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.