Seriale

Znamy tytuł roboczy serialu o Cassianie i datę rozpoczęcia zdjęć

Jak wiemy od dłuższego czasu, Lucasfilm powoli przygotowuje się do rozpoczęcia produkcji serialu poświęconego postaci Cassiana Andora. Zdjęcia musiały oczywiście zostać przesunięte przez wzgląd na epidemię, ale teraz wytwórnia wraca do pracy.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że aby uniknąć kolejnych opóźnień, do wyreżyserowania pierwszych trzech odcinków serialu zatrudniony został Toby Haynes, który tym samym częściowo zastąpi Tony’ego Gilroya – showrunnera projektu i wcześniej reżysera całości. Jak się okazuje, filmowiec będzie potrzebny na planie już w ciągu najbliższych kilku tygodni, gdyż Film & Television Industry Alliance informuje, że produkcja prequela Rogue One ma ruszyć 4 listopada. Ponadto poznaliśmy tytuł roboczy (tytuł ostateczny, pod którym projekt będzie dystrybuowany, najpewniej będzie od niego odbiegać) serialu – Star Wars: Andor.

Serial o Cassianie miał trafić na Disney+ w przyszłym roku. Obecnie można przypuszczać, że autorzy zdołają ukończyć projekt jeszcze w 2021, jednak ewentualny debiut w 2022 również nie powinien być zaskoczeniem.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.