Książki i komiksy

Ochi z „The Rise of Skywalker” pojawia się w najnowszym komiksie o Vaderze

Najnowsza seria komiksowa o Vaderze osadzona po wydarzeniach z Imperium kontratakuje mocno nawiązuje do innych okresów znanych z sagi Skywalkerów. Scenarzysta Greg Pak w pierwszej części historii opowiadał o dwórkach Padmé i ich misji odnalezienia zabójcy swojej królowej, zaś tym razem na warsztat wziął trylogię Sequeli.

W mającym wczoraj premierę szóstym zeszycie serii pojawił się Zabójca Sithów Ochi z Bestoon. To postać, którą po raz pierwszy mogliśmy poznać w The Rise of Skywalker. Pełnił on rolę epizodyczną – pojawił się w retrospekcji jako zabójca rodziców Rey, zaś jego kości i statek główni bohaterowie odnaleźli na pustyniach planety Pasaana. W komiksie jego rola nie jest jeszcze do końca jasna – na tę chwilę wiemy, że Palpatine chce przetestować możliwości Dartha Vadera i wykorzysta do tego właśnie Ochiego. Jednocześnie dzięki temu dowiedzieliśmy się, że Darth Sidious współpracował z zabójcą jeszcze przed swoim odrodzeniem na planecie Exegol.

Ochiego z Bestoon w pełnej okazałości możecie zobaczyć poniżej.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.