Seriale

[Plotka] 1. sezon sequela „Rebeliantów” jest już gotowy, znamy przybliżony czas premiery

Od dawna nie pojawiały się żadne przecieki na temat animacji stanowiącej sequel Rebeliantów, o której powstaniu mówiło się nieoficjalnie na początku tego roku. Jednak w ostatnich dniach uchylono w tej kwestii rąbka tajemnicy i poznaliśmy nowe szczegóły produkcji.

Jak podaje na Twitterze prowadzący podcast Kessel Run Transmissions, Corey Van Dyke, który w przeszłości dostarczał sprawdzonych informacji o powstających produkcjach z uniwersum Star Wars, 1. sezon animacji o dalszych przygodach Sabine Wren i Ahsoki Tano jest już właściwie gotowy i czeka na swoją premierę.

Co więcej, Van Dyke spekuluje, iż premiera pierwszego odcinka serii powinna odbyć się na Disney+ latem 2021 roku.

Przypomnijmy, że wedle wcześniejszych doniesień całemu przedsięwzięciu przewodzi nie kto inny, jak sam Dave Filoni. Serial ma stanowić kontynuację wydarzeń z Rebeliantów, a głównymi bohaterami będą Ahsoka Tano i Sabine Wren, które po finale Star Wars Rebels wyruszają na poszukiwania Ezry Bridgera. Powstająca seria ma być bardziej zbliżona do wyglądu finałowego sezonu Wojen klonów niż Rebeliantów.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.