GryKsiążki i komiksy

Pojawiło się opowiadanie o pilotach Imperium ze „Star Wars: Squadrons”

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was o publikacji opowiadania o członkach Eskadry Szpica, które pojawiło się na oficjalnej stronie gry, a teraz twórcy po raz kolejny nas zaskoczyli.

Nowe opowiadanie również zostało napisane przez Joannę Berry. Fabuła Count to Three tym razem skupia się na drugiej stronie konfliktu, prezentując jedną z misji zwiadowczych Eskadry Tytan, w której biorą udział Havina Vonreg i Shen. Imperialni piloci muszą uciec z rozlatującego się krążownika i rozwikłać zagadkę jego zniszczenia. Opowiadanie w języku angielskim możecie przeczytać tutaj. Zapewne po kilku dniach, podobnie jak w przypadku poprzedniego, będzie ono dostępne także w języku polskim.

Przypomnijmy, że Star Wars: Squadrons jest już dostępne w sprzedaży na komputerach PC, w tym w abonamencie EA Play Pro, oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra wspiera obsługę HOTAS i gogli VR oraz multiplatformowy tryb wieloosobowy, na który kładzie nacisk. Dostępna jest także kampania fabularna, którą już dla Was zrecenzowaliśmy. A tutaj przeczytacie recenzję trybu multi i rozgrywki.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.