Seriale

[Plotka] Bo-Katan Kryze i Cara Dune bohaterkami osobnego serialu

Dokładnie za dwa tygodnie na Disney+ trafić ma pierwszy odcinek 2. sezonu The Mandalorian, pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Na przestrzeni nadchodzących ośmiu epizodów na ekranie ponownie pojawi się Cara Dune Giny Carano, a choć oficjalnego potwierdzenia dotąd nie otrzymaliśmy, jakiś czas temu była też mowa o występie Katee Sackhoff w roli Bo-Katan Kryze, postaci z Wojen klonów i Rebeliantów. I jeśli wierzyć doniesieniom, nie będzie to ostatni projekt, w którym obecne będą obie bohaterki.

Jak bowiem informują prowadzący Kessel Run Transmissions, postaci mają otrzymać wspólny serial, będący niejako spin-offem The Mandalorian. Produkcja miałaby skupiać się w równym stopniu na Carze Dune i Bo-Katan Kryze. Oczywiście wiadomość należy traktować z pewnym dystansem, jednak warto wspomnieć, iż Katee Sackhoff polubiła tweeta przekazującego doniesienia dotyczące serialu… Po czym po jakimś czasie cofnęła polubienie, co zaczyna składać się na dość jednoznaczny obraz.

The Mandalorian powróci na ekrany już 30 października. Wiemy, że w planach jest nie tylko 3., ale również 4. sezon serialu. Dotąd oficjalnie potwierdzono powstawanie jedynie aktorskich projektów na Disney+ poświęconych postaciom Obi-Wana Kenobiego oraz Cassiana Andora.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.