Seriale

Nowy materiał promocyjny z 2. sezonu „The Mandalorian” pojawi się podczas Monday Night Football

Premiera 2. sezonu The Mandalorian jest tuż za rogiem, w związku z czym przez kolejnych kilkanaście dni powinnyśmy spodziewać się zalewu materiałów promocyjnych. Najnowsze pojawią się już na dniach.

Jeden z fanów uchwycił reklamę telewizyjną, zapowiadającą ujawnienie nowego spotu Mandalorianina podczas nadchodzącego Monday Night Football, mającego wystartować w najbliższy wtorek o 2:15 (wedle naszej strefy czasowej).

Pierwszy odcinek 2. sezonu The Mandalorian zadebiutuje na platformie Disney+ już 30 października, a kolejne będą pojawiać się w tygodniowych odstępach. W rolach głównych powrócą Pedro Pascal (Din Djarin), Gina Carano (Cara Dune), Carl Weathers (Greef Karga) i Giancarlo Esposito (Moff Gideon).

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.