Seriale

Nowy materiał promocyjny 2. sezonu „The Mandalorian” pozwala dokładnie przyjrzeć się pancerzowi Dina Djarina

Kampania reklamowa 2. sezonu The Mandalorian nabiera rozpędu – w końcu do premiery pierwszego odcinka zostały niespełna dwa tygodnie – i już dzisiejszej nocy ukaże się nowy zwiastun widowiska Lucasfilmu. W związku z tym w mediach społecznościowych pojawiły się nowe materiały promocyjne.

W pierwszym z nich widzimy tytułowego Mandalorianina razem z Dzieckiem. W zbliżeniu możemy przyjrzeć się pancerzowi i plecakowi rakietowemu Dina. Jednocześnie polubienie tweeta zapewni użytkownikom powiadomienia o publikacji nowych odcinków.

Z kolei drugi materiał przypomina o inicjatywie Mando Mondays – przez 9 tygodni, zaczynając od 26 października, na stronie akcji promowane będą wszelkie produkty powiązane z Dinem Djarinem i poświęconym mu serialem. Mowa o zabawkach, figurkach, książkach, komiksach czy gadżetach cyfrowych. Jeśli potwierdzą się plotki o pojawieniu się znanych z uniwersum postaci, można się spodziewać wielu ciekawych zapowiedzi.

2. sezon The Mandalorian pojawi się na platformie Disney+ już 30 października.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.