Seriale

Sasha Banks podekscytowana 2. sezonem „The Mandalorian” i swoją tajemniczą rolą

Od premiery pierwszego odcinka 2. sezonu The Mandalorian dzieli nas zaledwie 9 dni. W związku ze zbliżającym się debiutem na przestrzeni ostatnich tygodni dociera do nas coraz więcej informacji na temat nowych odcinków serialu – warto jednak pamiętać, iż w dalszym ciągu nie wiemy wiele i bardzo dużo pytań pozostaje bez odpowiedzi. Jedną z takich zagadkowych kwestii, na której wyjaśnienie najwyraźniej będziemy musieli poczekać do premiery kolejnych epizodów, jest tożsamość oraz znaczenie postaci odgrywanej przez Sashę Banks.

The Mandalorian – kadr z 1. zwiastuna

Aktorka odniosła się do tej kwestii goszcząc w podcaście Feel The Power (wypowiedź przekazał dalej portal Comic Book Movie), podkreślając, że nie może na temat swojej roli nic powiedzieć. Jednocześnie przyznała, że ekscytuje ją zarówno bycie częścią świata Gwiezdnych wojen, jak i perspektywa nadchodzącego sezonu The Mandalorian.

„Wciąż to do mnie nie dotarło. Niewiele mogę powiedzieć. Jedynie, że w nim jestem. Nie mogę w to uwierzyć. Jestem bardzo podekscytowana i nie mogę się doczekać, aż wszyscy to zobaczą. Sezon 2. będzie niesamowity. Nie widziałam odcinków. Pewnie nic się nie dowiem do czasu emisji.”

Fanowskich teorii na temat występu Sashy Banks z pewnością jest wiele – zdaniem niektórych wcielać ma się ona w znaną z animowanego serialu Star Wars: Rebelianci Sabine Wren, która według plotek ma się pojawić w The Mandalorian.

Pierwszy odcinek 2. sezonu trafi na Disney+ już 30 października. Kolejne udostępniane będą w tygodniowych odstępach aż do 18 grudnia.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.