Książki i komiksy

Ujawniono grafiki koncepcyjne oraz opisy padawanów Jedi z ery The High Republic

Oficjalna strona Star Wars ujawniła rysunki koncepcyjne oraz opisy padawanów Jedi, którzy będą pojawiać się w ramach publikacji związanych z nową erą odległej galaktyki – The High Republic. Poznajemy pochodzącego z rasy Wookiee padawana imieniem Burryaga oraz trzech ludzkich bohaterów: Reatha Silasa, Lulę Talisolę oraz Bella Zettifara.

Grafiki i przetłumaczone przez nas opisy znajdziecie poniżej.

„Burryaga jest jednym z niewielu Wookieech, którzy opuścili bujne lasy Kashyyyku, by pobierać nauki w ozdobnych salach Świątyni Jedi na Coruscant… Oprócz tego, że wprawnie posługuje się oburęcznym mieczem świetlnym, Burryaga posiada naturalną zdolność do wyczuwania emocji innych osób, co odróżnia go od reszty członków Zakonu.”

„Reath miał w pewnym sensie sporo przywilejów podczas swoich nauk, gdyż jego mistrz, Jora Malli, należy do Rady Jedi. Oznacza to, że spędził dużo czasu na Coruscant, biorąc udział w spotkaniach dyplomatycznych na szczycie i tym podobnych wydarzeniach – tak więc pogranicze będzie dla niego sporą odmianą… Reath zaczyna się dowiadywać, z czego tak naprawdę jest zbudowany.”

„Ona to uwielbia, wręcz nie może się doczekać, aż zostanie pasowana na Rycerza – i ma zamiar być najlepszym Jedi, jaki kiedykolwiek żył. Poza byciem świetną uczennicą i najzdolniejszą pośród padawanów we władaniu mieczem świetlnym, jest lojalna i empatyczna. Cały czas dba o swoich przyjaciół, Farzala i Qorta. Zwłaszcza wtedy, gdy sprawiają kłopoty.”

„Bell Zettifar jest uczniem legendarnego Lodena Greatstorma i ma nadzieję, że uda mu się przetrwać to wyzwanie… Wraz ze swoim mistrzem stacjonują na posterunku Jedi położonym na planecie Elphrona, głęboko na terenie Zewnętrznych Rubieży, gdzie ciężko pracują, by utrzymać pokój i szerzyć światło.”

Opisy z pewnością brzmią ciekawie. Miejmy nadzieję, że nowi bohaterowie zostaną ciekawie rozwinięci w nadchodzących książkach, komiksach i być może innych mediach, które będą sukcesywnie trafiać do fanów Star Wars przez najbliższe lata.

Pierwsze publikacje związane z erą The High Republic pojawią się na rynku już 5 stycznia przyszłego roku. Będą to powieści Light of the Jedi autorstwa Charlesa Soule’a oraz A Test of Courage pióra Justiny Ireland.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.