Seriale

„The Mandalorian” – ujęcia ze spotów ukazują wielkiego pająka i nowego obcego

Najnowszy zwiastun 2. sezonu przygód Dina Djarina wydawał się pozbawiony szczegółów i smaczków, ponieważ nie pokazano w nim zbyt wiele nowości względem poprzedniego trailera. Czujne oczy fanów wychwyciły jednak pewien intrygujący detal, a kompletem informacji podzielił się znany portal Bespin Bulletin.

https://www.instagram.com/p/CGnFKOugKHW/?igshid=6ilqz3z2o6tu

Podczas sceny naprawy statku na lodowej planecie w tle można dostrzec sporych rozmiarów martwego pająka. Oczywiście w uniwersum Gwiezdnych wojen nic nie może być pozostawione bez odpowiedzi i już rozpoczęły się dywagacje, jaki to może być gatunek i czy odegra jakąś rolę w fabule. Wśród możliwych pajęczaków wymienia się choćby pobratymca Wyroczni, która umieszczona została w usuniętej scenie ze Skywalker. Odrodzenie, czy pająki krykna (lub ich kuzynów), pojawiające się w animowanej serii Rebelianci (zamieszkiwały one bazę na Atollonie). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by było to zupełnie nowe stworzenie, niemające nic wspólnego z wymienionymi powyżej.

Wyrocznia z Epizodu IX
Pająk krykna z Rebeliantów

Co więcej, w jednym z najnowszych telewizyjnych spotów możemy dostrzec, że na lodowej planecie Dinowi towarzyszyć będzie pewien jaszczurowaty obcy, a sam Mandalorianin nosi na plecach pojemnik z jajami, który w całej okazałości możemy obejrzeć na nowych figurkach Funko POP!. Być może oba wydarzenia są powiązane i Din chroni swojego towarzysza oraz jaja przed pająkami albo to właśnie pająkom te jaja zabrał.

Znając niekiedy przesadną szczegółowość uniwersum Star Wars, możemy spodziewać się, że wspomniane sceny będą istotnym elementem 2. sezonu. Nie można jednak wykluczyć, że ich rola pozostanie skrajnie marginalna i pozbawiona drugiego dna – nie byłby to zresztą pierwszy raz, kiedy marketing próbuje sugerować coś innego, niż to, co zobaczymy na ekranie.

Tak czy inaczej, więcej dowiemy się, kiedy 2. sezon The Mandalorian wreszcie ujrzy światło dzienne. Pierwszy odcinek pojawi się na platformie Disney+ już za tydzień, czyli 30 października.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.